Yhteystiedot

Toimipaikat

Helsinki

Nerd Fuel Oy Helsinki
Luutnantinpolku 9 G LH,
00410 Helsinki
Y-tunnus: 2457778-7

Kuopio

Nerd Fuel Oy Kuopio
Leväsentie 23,
70780 Kuopio

Puhelin ja sähköposti

Myynti: 029 193 9980
E-mail: myynti@nerdfuel.fi
Tukipalvelu: 029 193 9982
E-mail: tuki@nerdfuel.fi

Nerd Fuel Oy Helsinki
Helsingin toimistomme palvelee kaikissa IT-ongelmissa ja kysymyksissä joka arkipäivä klo 9:00 - 16:00 välisenä aikana. Tukitiimimme puhelinnumero on 029 193 9982.
Nerd Fuel Oy Kuopio
Kuopion toimistomme on avoinna sopimuksen mukaan, voit sopia käyntiajan ottamalla yhteyttä. Harri Juntunen p. 029 193 9983

Henkilöstö

Harri Juntunen

Toimitusjohtaja, ratkaisu- ja palvelumyynti
029 193 9983
harri.juntunen@nerdfuel.fi
Profiili

Markku Arvekari

CTO, ratkaisu- ja palvelumyynti
029 193 9981
markku.arvekari@nerdfuel.fi
Profiili

Johanna Tiirikainen

Myynnin assistentti
029 193 9980
johanna.tiirikainen@nerdfuel.fi

Ukko Happonen

Ratkaisu- ja palvelumyynti
029 193 9984
ukko.happonen@nerdfuel.fi
Profiili

Juhamatti Huusko

Liiketoiminnan kehityspäällikkö, KTM & YTM
0505370525
juhamatti.huusko@nerdfuel.fi
Profiili

Kimmo Juntunen www.k71.fi

Tietosuoja- ja tietoturva-asiantuntija ulkopuolinen konsultti varattavissa myyntipalvelun kautta
029 193 9980
myynti@nerdfuel.fi

Tero Viitajylhä

Järjestelmäasiantuntija
029 193 9985
tero.viitajylha@nerdfuel.fi
Profiili

Laskutustiedot

Verkkolaskuosoite

Verkkolaskuosoite: 003724577787
Välittäjän tunnus: 003721291126
Operaattori: Maventa

Sähköpostilaskut

reskontra@nerdfuel.fi

Paperilaskut

Nerd Fuel Oy Helsinki
Luutnantinpolku 9 G
00410 Helsinki